Donovan eats $2$ granola bars and drinks $1$ glass of orange juice for breakfast every day. The price of a granola bar is $B$ and the price of a glass of orange juice is $J$.
**Match the expressions to their meanings. Each meaning may match more than one expression.**
[[☃ categorizer 1]]